DepotHouse projekti raames valmib Tallinnas, kunagises Eesti Raudteed teenindanud kontori- ja tehasehoones, aadressil Juurdeveo 25c, 73 täisfunktsionaalset üüri-büroopinda.

Esitasime endale väljakutse

Visioon ainulaadsest arendusprojektist on saanud tõeks. DepotHouse’i hoone on kaasaegse ja suurlinliku elustiili võrdkuju. Ela, tööta, peatu ajutiselt või pikemalt – valik on Sinu.

Inspireeriv keskkond

DepotHouse sobib nii elu- kui töökeskkonnaks. Ruumide planeering ja sisekujundus on loodud olema paindlik ja mugandatav vastavalt kasutusotstarbele.

Esimeste korruste üüripindadel on terrassid.

Privaatne ja turvaline asukoht

Hoone asub suurel, privaatsel, aiaga piiratud krundil, tupiktänava lõpus. Turvalisuse tagamiseks paigaldatakse hoovi ja üldaladele valvekaamerad.

Mugav auto- ja jalgrattaparkla

Sõiduvahendeid saab mugavalt hoida avaras auto- ja jalgrattaparklas. Loodud on elektriauto ja -jalgratta laadimisvõimalus.

Hooviala on mõnus pelgupaik keset linnamüra. Pargilaadse meeleolu loovad kõrghaljastus ja lilleklumbid.

Kaunis puhkeala ja terrassid

Krundile rajatakse haljasala ja puhkealad ning istutatakse viljapuud. I korruse hoovipoolsetele üüripindadele on planeeritud väikesed terrassid.

Muretu argielu

Väravad ja välisuksed avab elanikule mobiiltelefoniga juhitav automaatika. Mugavaks üüripindade haldamiseks paigaldatakse pindadesse elektri ja vee kauglugejad.

Liigu rongi või rattaga, Tallinna kultuuri- ja ärielu on lähedal.

Hoone logistiline asukoht on väga soodne nii autoga liikujale, kui ka inimesele, kes eelistab ühistransporti või jalgratast

Ühistranspordi ühendused

Buss, tramm, rong. Läheduses 2 rongipeatust eri suundadel

Vabaduse väljak
5 min
14 min
8 min
22 min
Sadam
10 min
21 min
Lennujaam ja Ülemiste city
12 min
35 min
Balti jaam
10 min
7 min