Üürikorterid

ID: 3089433
Tehing Anda üürile korter, 1 tuba
Korruseid 2
Korrus 2
Tube 1
Ehitusaasta 2019
Seisukord Uus
Üldpind 21 m²
Hind alates 400 EUR
EUR/m²: 19.05 EUR/m²

Info

  Harjumaa, Tallinn, Kesklinn, Kitseküla, Juurdeveo 25c, 1 tuba, 2/2, 21 m², kivimaja, ehitusaasta 2019, uus, elektripliit, uus torustik, dušš, õhksoojuspump, keskküte, avatud köök, külmik, Internet, panipaik, uus elektrijuhtmestik, kinnine hoov, mööbel, parkett, pakettaknad, köögimööbel, trepikoda lukus, turvauks

Lisainfo

 DepotHouse on kaasaegse ja suurlinliku elustiili võrdkuju. Ela, tööta, peatu ajutiselt või pikemalt – valik on Sinu. Täieliku renoveerimise läbinud kunagises Eesti Raudteed teenindanud kontori- ja tehasehoones on valminud väikesed multifunktsionaalsed rendipinnad.

Hoone asub suurel, privaatsel, aiaga piiratud krundil, tupiktänava lõpus. Turvalisuse tagamiseks on hoovis ja üldaladelel valvekaamerad. Sõiduvahendeid saab mugavalt hoida avaras auto- ja jalgrattaparklas. Loodud on elektriauto ja -jalgratta laadimisvõimalus.

Väravad ja välisuksed avab mobiiltelefoniga juhitav automaatika. Mugavaks haldamiseks on paigaldatud elektri ja vee kauglugejad.

Hoone logistiline asukoht on väga soodne nii autoga elanikule, kui ka inimesele, kes eelistab ühistransporti või jalgratast. Balti jaama rongiga ja Vabaduse väljakule trammiga 5 minutit, jalgsi 18 minutit. Trammiga ka otseühendus lennujaamaga.

Hoone väga ökonoomne. Küte õhk-vesi soojuspumbad. Personaalne soojustagastusega täisautomaatne ventilatsiooniseade.
Pesumasinad koos kuivatitega on ühiskasutatavad.

Rendihinnale lisanduvad kommunaalkulud ca 50-70 eur kuus (sh juba vesi, elekter).

Lepingu sõlmimisel tuleb tasuda 1 kuu rent ja tagatisraha 1 kuu rendi summas. Leping minimaalselt kuni 31.08.2020.
Lisatasu eest on võimalik rentida kindla asukohaga parkimiskohta suletud hoovis (12€ kuus) ja panipaika (10€ kuus)

Võimalik rentida ka ettevõttele ning samuti lühiajaliselt alates 2-st kuust.

2 kuud 500 €/kuus
3 kuud 490 €/kuus
4 kuud 480 €/kuus
5 kuud 470 €/kuus
6 kuud 460 €/kuus
7 kuud 450 €/kuus

Vaata lisa www.depothouse.ee

Võta ühendust ja tule vaatama!
ivar.arumae@koiduehitus.ee

Kontakt:

 Ivar Arumäe, 5111787

Juurdeveo 25c

 • Kivimaja, uusarendus

 • Hubane aianurk

 • Täielikult möbleeritud

 • 1-2 toalised 20-26 m² korterid

Kauba 10

 • Uus ehitis, kivimaja

 • Energiaklass B

 • Täielikult möbleeritud

 • 1-2 toalised 20-27 m² äripinnad

Väike-Patarei 8a

 • Puitmaja

 • Ajastutruu sisekujundus

 • Täielikult möbleeritud

 • 2-toalised korterid, suuruses 30-35 m²

Tagasiside

“It was a pleasure to live in your great appartment and have you as a landlord. The most professional approach I ever met. Thank you!”

Yuriy AndrusyakÜürnik

“Avaldaks suurt tänu inimliku suhtumise ning abivalmiduse eest. Maja ümbrus kogu aeg muutub ainsa paremaks ja puhtamaks. Teenuste kvaliteet on vastavuses lubadustega ning info (sh arved, lepingu muudatused) liikuvus väga korrektne ja asjakohane.”

Artjom MalõškinÜürnik

“As a tenant in my second year renting from Koidu Ehitus OÜ, I must say it has been most enjoyable and satisfactory. The apartment is very nice, the garden has really blossomed, and Mr Arumäe has been very quick and efficient in addressing any questions. I can only recommend Koidu Ehitus OÜ for their professionalism and high standard of quality.”

Daniel BeusterÜürnik

“Väike-Patarei 8a maja on heas asukohas, korter hubane ja maitseka sisustusega, kõik probleemid (kui neid üldse on) lahendatakse kiiresti.”

Helin LeichterÜürnik

“Olen elanud aasta imearmsas, hubases ja stiilses kodus Väike-Patarei majas ja olen väga rahul nii korteri, maja korrashoiu kui ka muude teenustega. Majaomanik väga korrektne ja täpne.”

Kairi Põder